czwartek, 15 września 2016

About Vogue

Niemal z każdej zagranicznej podróży przywożę magazyny o modzie - do kolekcji, inspiracji
i wiedzy. Najbardziej przeze mnie pożądanym jest oczywiście Vogue, ten najbardziej prestiżowy
i wpływowy, w Polsce niestety jeszcze niedostępny. Na razie posiadam jego wydanie francuskie, japońskie i chińskie, ale stopniowo i w miarę możliwości powiększam te zbiory.

 Dużą jego część zajmują reklamy, jednak nie przeszkadzają mi zbytnio - przedstawiają one zazwyczaj ofertę lub kampanię największych domów mody, więc gdy je oglądam, od razu mam okazję okazję zapoznać się ze skrawkiem kolekcji danego projektanta, modelką, która to prezentuje, kolorystyką i charakterem ubrań - co niewątpliwie poszerza moją wiedzę o właściwościach danego sezonu.

Niezwykłe w tym magazynie są sesje zdjęciowe - moja ulubiona część każdej modowej gazety. W Vogue'u są one bardzo klimatyczne i wciągające. Nastrojowe na tyle, że zdają się same opowiadać jakąś historię. Zajrzyjcie do któregoś z zagranicznych numerów dostępnych w Empiku i sami się przekonajcie!
A Wy jakie modowe magazyny lubicie? Czytacie te, które są regularnie wypuszczane na polski rynek?

1 komentarz:

  1. Witam! Prowadzę bloga fanowskiego o aktorce Natalii Oreiro, którą możesz znać z telenoweli "Zbuntowany Anioł". Jeśli chcesz wiedzieć co się u niej dzieje, to zapraszam do odwiedzenia mojego bloga :)

    Poza tym robię szablony na blogi, więc jeśli chcesz mieć swój własny niepowtarzalny szablon, jakiego nie ma nikt na blogspot po prostu napisz do mnie :)

    Ps. Może dodamy się do obs? :)
    nataliaoreiro-pl.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń